Термінове звернення Міноборонu і Путіна! Ми провелu так звану оnерацію “зrорmання”. Тому російська армія не mікає, а насправді скоро nочне…”

0

У міністерстві оборони РФ розгром та втечу своїх військ з Харківської області пояснили так званою операцією “згортання”.

Нібито було вирішено “перегрупувати” окупантів у районах Балаклії та Ізюму “для нарощування зусиль на Донецькому напрямку”.

Про це йдеться в офіційній заяві міноборони РФ, яке довго не коментувало поразку армії загарбників. “Протягом трьох діб проведено операцію зі згортання та організованого перекидання ізюмсько-балаклейського угруповання військ на територію “ДНР”, – стверджує оборонне відомство країни-агресора.

Крім того, окупанти заявили, що в ході своєї “операції” нібито провели “низку відволікаючих та демонстраційних заходів із позначенням реальних дій військ”.

У російському міноборони РФ також розповідають, нібито “з метою недопущення шкоди російським військам” завдавали “потужної вогневої поразки” втрати у вигляді “понад двох тисяч українських та іноземних бойовиків” і “понад ста одиниць бронетехніки та артилерії”.

“Наразі російські підрозділи цілеспрямовано здійснюють перегрупування, яке супроводжується масованими ударами ВКС, високоточною зброєю і РСЗВ по силах ЗСУ.

Противник, купившись на легке просування на даній ділянці фронту, сам заганяє себе в пастку”, – заявили окупанти.

Джерело