Терміново! Дорога на Херсон! Гляньте, що там робuтсья! Воpожі nабліки вже на всю б’ють трuвоrу. Окуnанти залuшають терuторію. Відео

0

Українські захисники продовжують вести бої на Південнобузькому напрямку. Лише за вчорашній день було звільнено 8 населених пунктів на Бериславщині.

А сьогодні з’явилася інформація про втечу російської армії з Миколаївської області.

Сьогодні, 5 жовтня, Telegram-канал “Оперативний ЗСУ” виклав у мережу скрін із російського пабліка. У ньому повідомляється, що ще 4 жовтня російська армія пішла зі Снігурівки (Баштанський район, Миколаївська область).

При цьому вони також повідомили, що до населеного пункту нібито увійшли українські війська.

Інформація наразі офіційно не підтверджена у Генштабі ЗСУ.

Снігурівка, згідно з псевдореферендумом, увійшла до “складу” рф. Найцікавіше, що із цього населеного пункту веде пряма траса на окупований Херсон.

Також у Мережі з’явилися і кадри одного з боїв ЗСУ на Південнобузькому напрямку.

У ОК “Південь” заявили, що за два дні українським захисникам на півночі Херсонської області вдалося просунутися вглиб регіону на 10-20 км. При цьому українська артилерія не забуває завдавати ударів по логістиці ворога. Тільки вчора був черговий приліт на Антонівський міст. У разі панічної втечі через Дніпро у ворога може утворитися в районі річки справжнісінька “пробка”.

Джерело: Діалог.UA