Тeрmінoвo! Елітні Ваrнeрiвцi nотраnuлu в nастку в Сoледарі, – бoєць 3СУ nро сuтуацiю в місті

0

Обидві сторони, за словами українського військового Петра “Стоуна” Волощенка, зав’язли у вуличних боях. Окупанти люблять робити прощальне селфі у місті — сфотографуватися та загинути.

Місто Соледар Донецької області, за яке йдуть запеклі бої, до вечора 13 січня не під контролем жодної зі сторін. Про це у прямому ефірі телеканалу Freedom сказав боєць ЗСУ Петро “Стоун” Волощенко.

“Місто не перебуває під контролем будь-яких ПВК або російських угруповань. Там ідуть міські бої, в яких зав’язли обидві сторони. Переваги на будь-якій стороні немає”, — описав він обстановку

Українські військові добре координують роботу льотчиків із артилерією та західною високоточною зброєю.

Вони (ЗС РФ) заходять, фотографуються. Це ми називаємо прощальним селфі. І після цього вони вмирають. І так відбувається регулярно. Дуже вони зачастили з цими фотографіями”, — поінформував Волощенко.

Російські найманці захопили якусь частину Соледара, але ця частина під постійним наглядом аеророзвідки ЗСУ. Українські військові координують точкові удари за місцем скупчення супротивника, продовжив “Стоун”.

“Угруповання Вагнера” потрапило в пастку, оскільки місто виявилося для них незручним — не можуть підвезти важку техніку і працюють далекою артилерією. Ідуть контрбатарейні та артдуелі, додав військовий.

Як тільки росіяни заходять малими групами та починають дислокацію, передаються координати та йде поразка. Міські бої за таких умов для ворога вкрай незручні.

ЗС РФ зазнають колосальних втрат у місті і найближчими днями нічого не вирішиться, каже він.

“Будинки переходять з одних рук до інших. На деяких дільницях ЗСУ йдуть у контратаку. Погода покращилася, стало тепліше, підтяглося підкріплення”, — підсумував “Стоун”.

Генштаб ЗСУ у вечірньому зведенні за 13 січня повідомляв, що на Бахмутському напрямку тривають бої за Соледар.0SHARES