Терmіново! Генерал НАТО повідомив про це: Ракетний удaр по Кримському мосту, вам будуть вдячні всі українці, зараз самий слушний момент, не тягніть резину

0

Колишній командувач силами США і НАТО в Європі генерал Філіп Брідлав заявив, що Кримський міст – це “законна ціль” для України, і ЗСУ могли б ударити по ньому нещодавно поставленими ракетами Harpoon. Про це він сказав у коментарі The Times.

Водночас він наголосив, що Україна не “зачіпатиме Керсенчький міст” до певного моменту.

Про це голова Служби зовнішньої розвідки України (2005-2010 років), генерал армії України Микола Маломуж розповів в інтерв’ю Главреду.

“По-перше, наші ракетні засоби, навіть отримані від Заходу, не дістають до мосту, тому нам буде складно завдати йому потужного удару. Адже одна чи кілька ракет не знищать Кримський міст. По-друге, неофіційно є домовленість, що Кримський міст не є об’єктом нападу. Наприклад, його можна було б бомбити авіацією та закрити цю тему. Але для того, щоб не створювати передумови для нових масових ударів росії по Києву, по центрам ухвалення рішень, по інших містах України, Кримський міст вирішено до певного часу не чіпати”, – зазначив він.

Він пояснив, українські військові не завдаватимуть удару по мосту до моменту, коли росія ослабне. Лише тоді можна буде нейтралізувати загрозу.

“До моменту, коли росія ослабне, не зможе застосовувати стратегічні озброєння, коли в рф почнеться хаос, але російська влада ще намагатиметься зберегти за собою Крим та насичуватиме його зброєю, використовуючи цей шлях – міст. У такому разі ми можемо нейтралізувати загрозу. Але зараз на політичному рівні питання бомбардування Кримського мосту не обговорюється”, – сказав генерал української армії.

Нагадаємо, колишній командувач сил НАТО Філіп Брідлав вважає, що Україна має повне право завдати удару по Кримському мосту. Він зауважив, що ураження мосту ЗСУ буде виправданим.