Терmінoвo! Хлопці з передової повідомили, що почався вuрішальний бій за наш багаmостраждальний Бахмут! Захисники роблять неможливе – Молимося…

0

Інтенсивні бої тривають і в самому Бахмуті, і навколо нього.

Російські окупанти надалі намагаються захопити Бахмут і кинули на фронт і підготованих “вагнерівців”, і регулярні війська.

“Командувач Східного угрупування військ генерал-полковник Олександр Сирський працює в підрозділах, які ведуть оборону Бахмуту. Противник не полишає надії захопити Бахмут та продовжує накопичувати сили, щоб окупувати місто”, – йдеться в заяві.

Задля захоплення Бахмута ворог кинув найпідготованіші підрозділи ПВК “Вагнер” та інших регулярних військ російської армії. І в самому місті, і навколо нього точаться інтенсивні бої.

Сирський у Бахмуті заслухав доповіді командирів про ситуацію в підпорядкованих підрозділах, ознайомився з проблемними питаннями щодо підвищення обороноздатності підрозділів на лінії фронту.

Нагадаємо, перед цим Сирський побував у Бахмуті наприкінці лютого. Тоді, за повідомленнями заступниці міністра оборони Ганни Маляр, просто на місці були ухвалені рішення щодо переміщення додаткових українських підрозділів.

За оцінками американських аналітиків станом на ранок 3 березня, окупанти продовжують наступальні операції в районі Бахмута, однак тимчасово згорнули зусилля щодо оточення міста з південного заходу, а також із північного сходу. 

Зауважимо, цього ж дня стало відомо, що наказ про вихід із Бахмута отримав підрозділ аеророзвідників “Птахи Мадяра”. Воїни тримали борону міста 110 діб.

За даними Пентагону, ЗСУ продовжують утримувати Бахмут, але ситуація в районі залишається нестабільною. російські війська та найманці ПВК “Вагнера” продовжують наступати.