Терmінoвo!Пеcкoв вийшов від від пyтінa і офіційно заявив: “Ми готові до завершення вiйни дипломатичним шляхом, але за однієї умови…”

0

У Кремлі заявили про готовність до “вирішення української проблеми дипломатичним шляхом”. Проте винятково на своїх умовах.

Про це заявив речник президента РФ Дмитро Пєсков. Зважаючи на його слова, Росія продовжує висувати Україні свої абсурдні вимоги в ультимативній формі.

Російські пропагандисти 3 серпня поширили заяву Пєскова про нібито готовність агресора до переговорів з Україною. Спікер Кремля при цьому вважає, що “дипломатичний шлях” завершення агресивної війни Росії в Україні полягає у беззаперечній капітуляції Української держави та виконанні офіційним Києвом усіх вимог Москви.

“Росія була і залишається готовою до вирішення української проблеми дипломатичним шляхом – на своїх умовах. Тут просто доречно ще раз нагадати, що ці умови були погоджені у Стамбулі. І вони були узгоджені обома сторонами – переговорниками Росії та України”, – заявив Пєсков.

У найкращих традиціях російської “дипломатії” прессекретар Кремля також взявся погрожувати Україні, запевняючи, що вимоги РФ “так чи інакше будуть забезпечені”.

“Наші умови чудово відомі українській стороні. Так чи інакше вони будуть забезпечені”, – підсумував представник Кремля.

Він також зауважив, що українська сторона відмовилася виконувати ультиматуми Москви та “зійшла з переговорного треку”.