Терміново вuклuкайте швuдку: У МЗС Росії щойно офіційно заявили, що Єлизавета II бuлaся у теробороні Британії прoти Бaндeрu й ШyхевuчаУ МЗС Росії заявили, що Єлизавета II бuлaся у теробороні Брuтанії прomu Бaндeрu й Шyхевuча

0

Марія Захарова відзначилася цинічною заявою.

Прес-секретар Міністерства закордонних справ Росії Марія Захарова цинічно відреагувала на те, що делегацію РФ не запросили на церемонію прощання з Єлизаветою II.

Захарову цитує офіційний сайт МЗС Росії, інформує UAINFO.org.

“Розглядаємо цю британську спробу використати національну трагедію, яка торкнулася серця мільйонів людей у всьому світі, з геополітичною метою для зведення рахунків з нашою країною в дні жалоби як глибоко аморальну”, – сказала Захарова.

Далі речниця похвалила Єлизавету II за те, що та боролася проти нацизму. Але Захарова помилково у ряди нацистів записала Бандеру й Шухевича.

Це особливо по-блюзнірськи перед пам’яттю Єлизавети II, яка, як відомо, служила в роки Другої світової війни в лавах територіальної оборони британських збройних сил, які билися з нацистами та їхніми українськими посібниками – Степаном Бандерою та Романом Шухевичем”, – зазначила офіційна особа МЗС РФ.

UAINFO