Терmіново! З Білорyськоrо аеродроmу злеmілu Мігu які nереносять “кuнджалu”

0

Близько 10 ранку в певних регіонах нашої держави, зокрема на Сході почали лунати сигнали повітряної тривоги. Згодом уся мапа тривог стала червоною. Білоруські активісти зазначають, що з аеродрому в Мачулищах злетіло декілька носіїв небезпечних крилатих ракет типу “Кинжал”.

У четвер, 19 січня, у той час, коли українці святкують Водохреще, окупанти вирішили знову атакувати нашу державу. Стало відомо, що з білоруської авіабази злетіли Міг-31К та А-50У, які можуть переносити небезпечні ракети.

В усіх областях – тривога

Наголосимо, що у жодному разі не можна нехтувати безпекою та слід спускатися в укриття. Загроза обстрілів надзвичайно висока. На телеграм-каналі Belarusian Hajun project активісти зазначили, що:

  • о 10:07 в Мачулищах відбувся зліт другого МіГ-31К ВКС Росії із реєстраційним номером RF-92445;
  • о 09:58 в Мачулищах злітів ДРЛО А-50У ВКС Росії з реєстраційним номером RF-50608.

Відомо, що від самого ранку на території Білорусі – неспокійно та фіксується збільшення активності авіації окупантів.

МО Білорусі оголосило початок 2-го етапу спільного льотно-тактичного навчання військових Білорусі та Росії. Повідомляється, що авіаційні підрозділи розпочали виконання завдань,
– нагадали в Belarusian Hajun project.

Водночас там констатували, що російський гелікоптер також здійснював польоти у Барановичах, де є авіабаза. Очевидно, такі повідомлення є надзвичайно тривожними сигналами. Вони вкотре засвідчують, що дві терористичні держави-спільниці – Росія та Білорусь – готові робити усе, аби зруйнувати життя цілої української нації.