Терmlнoвo! Через ймовірний наnад з Білорусі oдразу на 4 області Bолодuмuр 3елeнськuй eкcтрeно дорyчuв нашuм війcькаm nеревірuтu готовність до наnаду

0

Так, президент зібрав засідання ставки головнокомандувача. Про це заявив секретар Ради національної безпеки та оборони Олексій Данілов.

Володимир Зеленський 15 червня зібрав засідання щодо можливої загрози нового вторгнення з боку Білорусі. Він доручив перевірити готовність у чотирьох областях.

Крім РНБО, є ставка верховного головнокомандувача… Вчора (у середу 15 червня – 24 канал) президент зібрав ставку, і проговорювалося саме це питання – питання Білорусі,
– розповів Данілов.

Як пройшло засідання

За словами політика, під час засідання ситуацію оцінили всі органи, які до цього дотичні. Зокрема, доповіли, що відбувається, в якому стані перебуває військо Білорусі, скільки там російських військових, які плани тощо.

Данілов зазначив, що це перебуває на контролі президента. Вчорашнє засідання з цього приводу тривало доволі довго. На думку секретаря РНБО, воно було ефективним.

Перевірять готовність чотирьох областей

Зеленський після зустрічі дав доручення – перевірити в чотирьох областях стан підготовки, якщо будуть повторні виклики для нашої країни.

Зазначимо, що Данілов не уточнив про які саме регіони мовиться. Загалом з Білоруссю межують 5 областей: Чернігівська, Київська, Житомирська, Рівненська та Волинська.

Чи є загроза з Білорусі: останні новини

  • Біля кордону з Україною зберігається військова активність білорусів. Зокрема, вони привели свою армію у бойову готовність.
  • Протягом 14 – 16 червня білоруські військові провели командно-штабне навчання. Крім того, вони здійснюють інженерне обладнання позицій у прикордонних районах Брестської області.
  • 15 червня поблизу кордону почали свою діяльність пункти прийому мобілізованих. Там будуть приймати тих, хто досягнув призовного віку.
  • За інформацією прикордонників, Білорусь розмістила біля України 7 своїх батальйонів, залучили і підрозділи МВС. Однак там немає ударного угруповання, яке могло б здійснити напад.
  • У МВС попереджали, якщо Лукашенко таки наважиться на вторгнення, це стане для нього остаточною військовою катастрофою.

Джерело:“Говорить великий Львів”