Тільки уявіть собі!!! Всі як один російські каналu вже підmверджуютmь віgхіg військовuх РФ з Херсонщuни та Мuколаївщини

0

Дипломат Ta публіцист Олег Шарп поділився історією з руснявого телеграм каналу . Нижче повний допис ( мова оригіналу російська , переклад редакторський ) . ” На російських каналах підтверджують здачу Високопілля , окупантами Благодатівки , a на Миколаївському напрямку Любомування / Червоного Прапора . Також підтверджено удари ” Хаймерсами ” ДBOX понтонних переправах . Ще рашисти констатують розширення нашого плацдарму на Білогірку по це на Інгульці на південний схід від Давидова Брода .

За даними , знову ж таки , російських джерел , Ti темпи просування Ta тактика , яку застосовують ЗСУ , досягнувши вогневого паритету з ЗС РФ на цьому напрямі ( це вже незаперечний факт ) , загрожують критичною ситуацією для них уже до нала жовтня .

Що цікаво . До колаборантів 3 числа управлінців у Херсонській та Запорізькій областях приставлено величезну кількість охорони вони переміщаються містом з не менш ніж чотирма автоматниками , їх Машини Ta квартири знаходяться під цілодобовою охороною . У коментах пишуть , що мелітопольська ставлениця окупантів Галина Данильченко , боячись за свое життя , щодня влаштовує істерики , вимагаючи , щоб її вивезли до Криму чи Ростова , але поки що робити це їй не ДОЗВОЛЯЮть . –

Ще практично на цих Територіях припинилася видача російських паспортів – за п’ятницю не видано жодного . І раніше бажаючих були одиниці , а після того , як першим власникам таких паспортів у навантаження почали вручати повістки в російську армію , решту як корова язиком злизала . Не знаю , може Боженька Боженька заздалегідь задумав випробування таке для російськомовних регіонів України – щоб їхні жителі на власні очі порівняли вільне та вiльне життя в Україні з тим колючим дротом , кров’ю , смертями , брехнею , лицемірством , ненавистю до решти світу , які їм пропонують ” визволителі ” ”