Тракторист із Комі вирішив піти вoювaти в Україні, щоб знайти свого сина: але тепер у цій родині росіян двоє зниклих безсвісти

0

Російські пропагандисти хвалилися історією про те, як непридатний до служби 43-річний тракторист із Республіки Комі пішов воювати проти України, щоб “помститися” за сина-окупанта, який зник безвісти. Однак щось пішло не так і тепер чоловік теж не виходить на зв’язок.

Історією росіянки про те, як її чоловік усіма правдами та неправдами записувався у “добровольці”, наприкінці травня-2022 поділився пропагандистський Telegram-канал Mash. 28 серпня стало відомо, що тракторист із Комі теж зник на війні (щоб подивитися відео, доскрольте сторінку до кінця).

“Коли Катерина відпускала чоловіка на пошуки зниклого сина, вона й подумати не могла, що ситуація піврічної давності трапиться з нею знову. З 8 липня чоловік-добровольець не виходить на зв’язок, а жінка в істериці оббігає військкомати і обдзвонює командирів“, – написали автори російського інформресурсу.

Катерина розповідала, що її син Денис зник на війні проти України

Відомо, що син окупанта Денис Казмали перестав телефонувати й писати рідним ще 26 лютого. У злочинній “спецоперації”, розв’язаної РФ, він брав участь із перших її днів. Офіційно на батьківщині він не вважається загиблим, а просто зниклим безвісти.

Іван Казмали

Його батько Іван Казмали вирішив також брати участь у війні, хоча був непридатний за станом здоров’я. Із 8 липня його телефон вимкнений.

“Командири не кажуть Катерині, що трапилося з чоловіком, а вона змушена переживати пекло втрати й пошуків у подвійному обсязі”, – сказано в повідомленні Mash.

Додамо, що 14 липня Іван мав повернутись додому, бо його контракт закінчувався.

джерело