Трuмайте жuвоти обома руками! Стало відомо, що “бацька” подарував путіну на день народження

0

Самопроголошений президент Білорусі Олександр Лукашенко вирішив подарувати на ювілей російському диктатору Володимиру Путіна трактор, на якому “сам працює”.

Про це фейковий президент розповів перед неформальним самітом, який запланований на 7 жовтня у Санкт-Петербурзі, відео його приїзду до Росії публікують у телеграм-каналах.

Російські пропагандисти запитали у Лукашенка, який він привіз подарок Путіну на день народження. “Бульбофюрер” коротко відповів, що трактор ручної роботи та із сівалкою.

Цікаво, що самопроголошений президент розхвилювався за Україну, бо ж “європейці, зокрема, поляки, через голод крадуть хліб в України”.

“Трактор такий, на якому я працюю, білоруський. Найкращий. Ручної роботи. Я йому (Путіну – ред.) запропоную одну насадку – сівалку. Будемо сіяти хліб, виростимо Дуді, Моравецькому (прем’єр-міністр Польщі – ред.), Європі, щоб не голодували і не крали в України хліб, а везли бідним країнам“, – сказав Лукашенко

Путін 7 жовтня святкує ювілей

Президент Росії Володимир Путін святкує ювілей – 70 років – 7 жовтня. В Мережі російського диктатора “вітають” з днем народження мемами і карикатурами, а також побажаннями пережити всі ті страждання, яких зазнали українці через розв’язану ним війну.0SHARES