Це буде пoзoр на цілий світ!!! Знаєте як з’явився цей загадковий “Нуль Полякам” від українського жюрі – не повірите, у всьому винен ось цей…

0

Втім ось , що потрібно знати . Перед тим , як суспільство з’ясує все ( а , повірте , з’ясує ) хочу повідати про голову жюрі Вадима Лисицю . Нині багато латентних ватанів здійснили « квантовий стрибок » , евакуюючись з « киевського котла » у перші дні війни і стали великими патріотами .

Почіпляли прапори на аватарки , піймали тренд та проливають « кров і сльози » у фейсбуці . Добре , коли роблять це щиро , ініціюють якісь корисні активності . Їх шкода , бо тільки дійшло . але ж це наш народ . Він різний . Як казав Гуччі , голосом аль Пачіно : « мій син – дебіл , але це мíй дебіл і я його люблю » але є інші .

Це « приспособи » , на яких я особливо не звертав би увагу , якби такі гниди не шкодили моїй країні , тому не мовчатиму . Вадим Лисиця . До і протягом Революції гідності , а згодом певний час після анексії Криму працював у Московії директором одного з напрямків Warner Russia . Це саме той лейбл Warner Russia , який свого часу викупив Блаватнік ( за чутками за гроші Путіна – 3 млрд $ ) аби просувати російскую музикальную культуру і рускій мір во всьом мірє і світі .

Втім ось , що потрібно знати . Перед тим , як суспільство з’ясує все ( а , повірте , з’ясує ) хочу повідати про голову жюрі Вадима Лисицю . Нині багато латентних ватанів здійснили « квантовий стрибок » , евакуюючись з « киевського котла » у перші дні війни і стали великими патріотами .

Почіпляли прапори на аватарки , піймали тренд та проливають « кров і сльози » у фейсбуці . Добре , коли роблять це щиро , ініціюють якісь корисні активності . Їх шкода , бо тільки дійшло . але ж це наш народ . Він різний . Як казав Гуччі , голосом аль Пачіно : « мій син – дебіл , але це мíй дебіл і я його люблю » але є інші . Це « приспособи » , на яких я особливо не звертав би увагу , якби такі гниди не шкодили моїй країні , тому не мовчатиму . Вадим Лисиця . До і протягом Революції гідності , а згодом певний час після анексії Криму працював у Московії директором одного з напрямків Warner Russia . Це саме той лейбл Warner Russia , який свого часу викупив Блаватнік ( за чутками за гроші Путіна – 3 млрд $ ) аби просувати російскую музикальную культуру і рускій мір во всьом мірє і світі .

Саме цей Warner Russia , що запалив та експортнув до нас , прямісінько із Маскви нових « українських зірок » . Так , дорогенькі , протягом останніх років , фінансування , контракти , підтримка у цих українських зірок була саме з Warner Ri і в Україні через свого представника компанію Best Music . Напряму або через посередників . Впевнений що вони досі не розірвали контракти . – Вадим Лисиця протягом останніх років неодноразово літав до Москви – звітувати про свої творчі здобутки зі Світланою Лободою , в якості музичного продюсера та звукоінженерити її лайви на найбільших аренах Раші . але найважливіше для мене те , що саме Вадим Лисиця є директором з розподілу коштів організацій колективного управління ( я вважаю справжніх шахраїв ) під назвою ГС УЛАСП та ГС ОКУаСП .

ГС УЛАСП та ГС ОКУАСП . Головний в цих організаціях Олександр Нікін . Друг і подільник Лисиці . До війни він перебував під цілодобовим арештом , рахунки організацій також заарештовані і сьогодні , тривають слідчі дії . Нікін намагався дати хабар ( $ 100тис . ) народному депутату ( прогугліть , кілька місяців тому ) , з метою знести невигідний для нього законопроект , що перекривав доступ до схем розкрадання авторстких грошей ! Тоді в готелі Київ і був затриманий правоохоронцями . Лисиця , Нікін , Долінський , і ще декілька невідомих широкому загалу осіб за підозрою слідства , причетні до розкраданнь мільйонів авторських роялті . Ця мерзота , як спрут пролізла у темні шпарини і заробляла на авторах країни . Тепер Вадим Лисиця проявив себе і на міжнародному рівні .

Тому , якщо у вас є якісь сумніви щодо того , що нулі Польщі були виставлені ненавмисно , що хтось просто не врахував політичний контекст , відкиньте цİ сумнİBu ! Вата нікуди не поділась і небезпечна більше орків , яких хлопці хоч бачать на передовій . або Лисиця – не дуже розумний , тому постійно хуярить у граблі , або все врахував і зробив це свідомо , хоч і дуже не хочеться вірити , що його дії спрямовані на те , аби підірвати підтримку України поляками , спричинивши хвилю обурення . Хто , як і за які вислуги , після купи скандалів , пресконференцій , розслідувань з питань – розкрадання авторських винагород , допустив Лисицю до головування у жюрі в даному конкурсі залишається відкритим Нижче , пропоную флеш – моб чи як хочте це назвіть . але давайте поширимо та подивимось на ютуб виступ польського артиста та виведемо його у тренди . Вам нічого складного , а хлопцю гроші . Повірте , артист буде вам вдячний