Це булu його останні слова nеред загuбеллю: Кохана “Дa Вiнчі” оnублікувала зворушлuве відео із загuблuм Героєм і розnовіла nро останнє смс

0

Кохана загиблого Дмитра Коцюбайла “Да Вінчі” оприлюднила в мережі щемливе відео з Героєм України. У ролику пара танцювала.

Зворушливе відео зняли для проєкту “Запроси мене з війни”. Нагадаємо, що 10 березня у Києві попрощалися з Героєм Дмитром Коцюбайлом.

Щемливе відео із загиблим “Да Вінчі” та його коханою

На опублікованих кадрах можна побачити зворушливий танок українського захисника та його коханої. Дмитро Коцюбайло познайомився з Аліною в Авдіївці у 2017 році. Дівчина була парамедикинею з “Госпітальєрів”, вона запропонувала допомогти його роті медикаментамиТанець Дмитра Коцюбайла та його коханої Аліни: дивіться відео

Саме з того часу пара була разом. До речі, кохана “Да Вінчі” брала участь у Революції Гідності, після якої приєдналася до волонтерського руху. У 2022 році дівчину обрали депутаткою Київської міської ради від партії “Голос”.

Однак після початку повномасштабної війни в Україні Аліна повернулася на фронт та керувала медичною службою спецпідрозділу “Вовки Да Вінчі”.

Хто такий Герой “Да Вінчі”

  • Дмитро Коцюбайло був учасником Революції Гідності у 2013 – 2014 роках. Тоді йому було 18 років. Після перемоги Майдану та початку війни на Донбасі він добровольцем пішов захищати Україну.
  • У грудні 2021 року “Да Вінчі” став першим добровольцем, який за життя отримав звання Героя України та орден “Золота Зірка”.
  • Також він був одним із наймолодших командирів, якого нагородили – тоді йому було 26 років.
  • Після початку повномасштабного вторгнення “Да Вінчі” воював на Київщині та у Запорізькій області. Також брав участь у деокупації Балаклії та захищав Бахмут.
  • У боях за Бахмут Дмитро Коцюбайло загинув. У “Да Вінчі” залишились батьки, 4 сестри та наречена Аліна Михайлова.