Це не до добра!!! Потужна блискавка влучила в Ісуса Христа-Спасителя… Люди шoкoвaнi і всі як один стверджують що це знак

0

В Ріо-де-Жанейро, Бразилія, ввечері 10 лютого блискавка влучила у статую Христа-Спасителя. Про це повідомляє бразильський фотограф, який опублікував моторошні, але водночас захопливі кадри.

Втім, як пише Wonders of the world, що таке явище є досить поширеним. За даними Бразильського інституту космічних досліджень, щороку на статую трапляється від 4 до 6 спалахів.

У середньому удар – кожні 2-3 місяці, але під час сезону дощів це стається частіше. Автори статті нагадують, що статуя стоїть на одній з вершин, на висоті 710 метрів, на вершині граніту.

Тому нормально, що вона регулярно отримує розрядки блискавки, підкреслює керівник групи атмосферної електрики в Інституті доктор Осмар Пінто.

Автори статті зауважують, статуя має громовідвод, який покриває верхню частину голови, утворюючи щось на зразок тернового вінка, а кабель тягнеться до руки. Тому не дивно, що вона притягує блискавку.

0SHA