Це “останнє кumайське”! Як тільки Путін наmuсне яgерну кноnку, то США в свою чергу віgразу…

0

США готові відповісти РФ на застосування ядерної зброї знищенням усієї російської армії на території України .

Екс – глава ЦРу Девід Петреус не лише прогнозує повний крах російської армії в Україні , а й дав відповідь світовій спільноті на питання можливого застосування Путіним ядерної зброï i як на це зможе відреагувати Вашингтон .

Учора , 2 жовтня , у прямому ефірі програми This Week на телеканалi ABC екс – директор ЦРУ приділив увагу війні в Україні та можливому ядерному удару з боку РФ . Петреус наголосив , що Путіна не врятує ” часткова ” мобiлiзацiя , оскільки Україна пiдiйшла до цього питання набагато серйозніше . у Міноборони України всіх солдатів навчили та добре оснастили , на відміну від ЗС РФ

Жодна з загроз Путіна не зможе зупинити нi сам Захід , який активно надає Украïнi вiйськову допомогу , ні ЗСУ , які й надалі звiльнятимуть кілометр за кілометром окуповані території України . За словами Петреуса , Путін уже не має жодного шансу на перемогу в Україні . У відповідь на анексію українських територій , Захiд знову пообіцяв допомогти Киеву всiм , чим зможе , щоб ці території знову були у складі України .

Екс – глава Цру впевнений , що промова Путіна від 30 вересня та анексія окупованих українських територiй – це погроза ЄС не допомагати Україні , бо інакше вони залишаться без російських енергоресурсів . Зеленський дав зрозуміти , що поки при владі Путін він не сяде за стiл переговорів .

При цьому главі РФ не допоможе навіть тактична ядерна зброя , але до загрози Путіна слiд ставитися серйозно . Проте Вашингтон вже має вiдповiдь для Москви . Не виключено , що США знищать усі російські війська , які зможуть ідентифікувати в Україні на окупованих територіях , включаючи і Крим , а також весь флот , що знаходиться в акваторії Чорного моря .

За словами Петреуса , США мають показати насправді , що погрози Путіна щодо ядерної зброї без вiдповiдi не залишаться .