Це просто неймовірна новина! Рано ви всі ставили хрест на Сєвєродонецьку! ЗСУ вночі здійснили пробні контратаки і взяли в полон шістьох бойовиків! Гайдай

0

Станом на вечір 1 червня російські війська захопили близько 80% Сєвєродонецька, тривають вуличні бої. На деяких вулицях міста українські війська зазнали успіху. Передає ТСН

Зокрема, ЗСУ здійснили пробні контратаки та взяли в полон окупантів.

Про це повідомив голова Луганської ОВА Сергій Гайдай у Мережі.

“Не ставте хрест на Сєвєродонецьку! ЗСУ здійснили пробні контратаки, взяли в полон шістьох бойовиків!” – йдеться у дописі.

Наразі окуповано близько 80% міста включно зі східними кварталами. Вуличні бої тривають. 

“На деяких вулицях наші захисники мають успіх, проведено пробні контратаки, в полоні шестеро рашистів. Чекаємо на відомості, які можуть нам допомогти відбити орків за межі міста. За Сєвєродонецьк будуть битися до кінця!” – наголосив Гайдай.

Він також поінформував, що під обстрілами перебуває вся вільна територія Луганської області. Проте вдається завозити гуманітарні вантажі до багатьох населених пунктів, і навіть евакуювати людей.

Лисичанськ під українським контролем. Це вигідна у військовому плані позиція. Розташування міста на височині дає багато можливостей. Оборона міста потужна”, – зауважив голова області.