“Цe сuгнaл”, – Олeг Ждaнов прокомeнтувaв зaяву Зeлeнського про пeрeговорu з РФ бeз Путінa.

0

Інтeрнeт вuдaння ТОР ЮА ЗСУ ФАН із посuлaнням нa youtube -кaнaл Politeka Online повідомляє

Олег Жданов заявив, що слова Володимира Зеленського про переговори без Путуна – це виразний натяк “вежам” Кремля.

Український військовий, полковник запасу ЗСУ Олег Жданов прокоментував нещодавню заяву президента України Володимира Зеленського про те, що єдина можлива модель переговорів із Росією не передбачає участі Путіна.
“Це абсолютно правильний натяк, а для мене дуже навіть позитивний сигнал, що нарешті на Банковій почали розуміти: з Путіним ми ніколи не домовимося”, – заявив експерт в інтерв’ю Вадиму Герасимовичу, яке можна подивитися на YouTube-каналі Politeka Online.

За словами Жданова, Путін йтиме на переговорний процес лише на своїх умовах.
Він ніколи не поступиться ні на йоту.
“Це натяк і підстібка “вежам” Кремля в плані того, що через наші переговори Росія має шанс вийти на переговори із Заходом, розумієте? І якщо ми говоримо, що готові до переговорного процесу, але без Путіна, це означає, що ми готові
до переговорів з новою політичною елітою, а нова політична еліта – це новий політичний курс у РФ”, – пояснив військовий експерт.
Потім він додав, що нова влада в Кремлі має шанс розпочати переговорний процес із Заходом із чистого аркуша.
Звичайно, з компромісів і поступок, але з чистого листа.

“Це також чіткий меседж і західним елітам, тобто не лише “вежам” Кремля”, – припустив ведучий.

“Я так розумію, що західні еліти в курсі цього. Звісно, ​​наше керівництво любить вести свої підкилимні ігри, іноді навіть у спис західним партнерам. Але коли такі заяви робляться відкрито, то я думаю, що вони цілком узгоджені з нашими західними партнерами”.
, – сказав Олег Жданов.