Це вразuло всю країну! Шалений успіх ЗСУ в Бахмуті – такого ще не було: rори mіл! Переможемо!

0

Під Бахмутом за добу окупанти втратили понад 300 бійців вбитими і пораненими

Бійцям важко здійснювати оборону через сильний мороз, але командування намагається робити все, щоб допомогти з обігрівом, постачанням боєкомплектів та іншого.

У напрямку Бахмута за добу ворог втратив близько 183 бійців убитими та 137 раненими. ЗСУ перебувають у неймовірно важких погодних умовах. Оборону тримають під вогнем противника.

Про це в ефірі національного телемарафону розповів речник Східного угруповання військ ЗСУ Сергій Череватий. За його словами, ситуація на контролі у головнокомандуючого.

Череватий зазначив, що бійцям важко здійснювати оборону через сильний мороз, але командування намагається робити все, щоб допомогти з обігрівом, постачанням боєкомплектів та іншого. За оцінками ЗСУ, протягом тривалого терміну ворог зазнає колосальних втрат, які не співмірні з ніякими показниками.

“212 обстрілів було у напрямку Бахмута, 31 боєзіткнення. Тому ворог втратив 183 людини вбитими, 137 пораненими за попередніми підрахунками, це тільки за добу. Ворог намагається в населених пунктах проводити атакувальні дії”, – пояснив речник ЗСУ.