Це вже перемога! Підтверджено, що Суркіс та Шуфрич зі скандалом покидають склад Національного Олімпійського Комітету України

0

Подаємо мовою оригіналу:

Marina Daniluk-Yarmolaeva

“Григорій Суркіс та Нестор Шуфрич покинуть склад Національного Олімпійського Комітету України.

Вони вже звернулись із відповідними заявами до Президента НОК Вадима Гутцайта”, – йдеться в заяві.

Питання: нах*ра цих нафталінових сепарів треба було туди брати?

Аби посваритися зі світовою зіркою Андрієм Шевченком і злити суспільство в часи війни?

Нагадаємо, легенда українського футболу Андрій Шевченко оголосив про вихід зі складу Національного олімпійського комітету (НОК), членом якого він став напередодні. Колишній головний тренер національної збірної висловив незгоду зі складом комітету, проте конкретних прізвищ не назвав.

Відповідну заяву Шевченка опублікувала на своїй сторінці у соціальній мережі Facebook координаторка платформи United 24 Ярослава Гресь. Уславлений бомбардир наголосив, що виходить із членства НОК і залишає посаду віцепрезидента організації.

“У найважчий час в історії моєї країни, я гордий бути поруч з Україною і допомагати усім, чим можу задля нашої перемоги. Я вважаю почесною роботу в Національному олімпійському комітеті, розумію важливість його розвитку.

Водночас, я не можу залишитися в складі НОК за такого складу. Ми платимо за свою свободу безмежно високу ціну життями найкращих з українців. Мусимо бути гідними їх”, – підкреслив Шевченко.