Це знак! На Росії вщенm вuгоріла церкву, в якій благословлялu російськuх військовuх на війну… Відео

0

У російському Кірові спалахнула потужна пожежа у Федорівській церкві. Вона є точною копією Володимирської церкви у резиденції президента Росії Володимира Путіна.

Саме у цій церкві “благословляли” російських окупантів перед відправкою на загарбницьку війну проти України. Про пожежу повідомили у російському МНС.

У місті Кіров серед ночі спалахнула Федорівська церква, що належить РПЦ. На момент, коли до місця загоряння прибули пожежники, вогнем було охоплено площу 50 кв. м, о 6-й годині ранку в російському МНС відрапортували про “ліквідацію пожежі на площі 225 кв. м”. Гасіння вогню зайняло близько 4 годин

Судячи з опублікованих у мережі відео гасіння пожежі, вогонь охопив усю будівлю. А фото з місця пожежі вже після ліквідації вогню дають уявлення про пошкодження: у церкві повністю зруйновано головний купол та барабан церкви, розбито скло на вікнах та пошкоджено огорожу.

Після того, як пожежу вдалося загасити, в РФ заявили, що постраждалих внаслідок займання немає, а його причини – не встановлено.

Як пишуть російські пропагандисти, Феодорівська церква була збудована у 2007 році, вона є точною копією Володимирської церкви у резиденції Путіна на Валдаї.

За даними ЗМІ, саме у цій церкві російські священнослужителі благословляли та хрестили окупантів перед відправкою їх на війну проти України.

0SHARE