Цей популярний наnій справжній яg, який pyйнyє наші кісmки, алe безліч людей його п’юmь мало не щодня, не знаючи про масшmаб лuха

0

Дослідження вчених доводять, що звична всім «Кока-кола» шкідливіше алкогольних напоїв . Те ж саме можна сказати про будь-якому солодкому і шипучі питво: стакан газованої води завдає шкоди організму незрівнянно більший, ніж стопка горілки! А адже багато хто використовує солодку воду щодня передають Патріоти України.

ШКІДЛИВІ НАПОЇ

Шкода «Кока-коли» полягає у величезній кількості цукру, який міститься в напої. Навіть маленька пляшечка газованого напою – справжня отрута.

Печінка і підшлункова залоза моментально реагують на цукор, який присутній в напої. Виділяється у великій кількості інсулін, підвищується рівень цукру в крові і кров’яний тиск. Вся глюкоза, яка присутня в напої, тут же перетворюється в жирові клітини. Подумати тільки, 10 чайних ложок цукру в одній пляшці! Це ж скільки зайвих сантиметрів на талії.

Вживання солодких газованих напоїв – головна причина виникнення діабету і ожиріння, але і це ще не все. Фосфорна кислота , яка міститься в «Кока-колі», пов’язує кальцій, магній і цинк в нижньому відділі кишечника, і вони виводяться з організму в прискореному режимі! А ми і так отримуємо недостатня кількість цих елементів з їжею

В результаті кістки стають ламкими і погіршується обмін речовин.

До потенційно небезпечних для здоров’я напоїв можна віднести також всі енергетики і солодкі соки з консервантами: все через високий вміст цукру. У порівнянні з цим питтям навіть хмільне пиво – найкорисніший продукт!

Перш ніж в черговий раз втамувати спрагу газованою водою, згадай про нашу статті. Хвилинне задоволення може коштувати тобі здоров’я.

Поділися цією інформацією з друзями, адже деякі п’ють «Кока-колу» кожен день!