Цей ветеран 94-річний Іван Рікота відмовився зняти свої нагороди України, незважаючи на nоrрози “владu” В “ЛДНР”

0

Один з небагатьох нині живих в окупованому Алчевську Луганської області учасників бойових дій Другої світової війни Іван Рікота категорично відмовився знімати українські нагороди. Не допомогло навіть втручання окупаційного “мера міста” Наталії Пяткова.

У лютому року ветеран відсвяткував 94-річчя. Напередодні свята Перемоги до Рікота прийшли “мер”  Алчевська  Пяткова, співробітники місцевих “ЗМІ”

Останні хотіли сфотографувати ветерана, як то кажуть, при параді, з усіма нагородами, інформує Діалог.UA з посиланням на  блог Олександра Чернова на Кореспонденті. Ветеран погодився “позувати”, надів всі свої нагороди, в тому числі – і отримані в період з 1991 по 2014 роки, тобто – українські нагороди.

“Журналісти”  “ЛНР”  попросили їх зняти, на що ветеран відповів категоричною відмовою. Тоді прохання продублювала Наталія Пяткова, натякнувши, що незговірливість може коштувати ветерану продуктового набору – “щедрого” подарунка від місцевої “влади” до 75-річчя перемоги над фашизмом. Але і такий аргумент не вплинув на Івана Рікота. Ветеран був непохитний.

Відвідувачам Рікота довелося поступитися, і в результаті було оприлюднено фото з українськими нагородами, та ще й – на передньому плані. Тобто, заслужений ветеран і в 94 роки зміг дати бій посібникам окупаційної “влади”, що не прогнутися і відстояти своє право носити заслужені нагороди. А заодно і дав всім зрозуміти, що Україна була, є і буде.

У тому числі – і на тимчасово окупованих територіях Донбасу. Але ударом самої великої руйнівної сили по окупантам було те, що в боротьбі з алчевським ветераном упав міф про “стовідсотковою ветеранської підтримки” останніми бойовиків “ДНР / ЛНР”. “Фотокора Орловський ЗМІ спочатку про ****

Чи, але підкорені принциповістю старого, який прямо висловив це і пробувати його” втихомирити “і грози” позбавити продуктового набору “недомерше Пяткова – погодилися!

За те, що на сьомому (!) Році окупації це сприймається лише як фейк або стьоб – вже дуже скоро дадуть все: від владної погани “на місцях” до в Києві! ПОЩАДИ НЕ БУДЕ! ” – написав блогер Чернов.