Цфрьов заявuв, що Януковuч nланував відділuти західні області України і стати “вічнuм” презuдентом

0

Ексрегіонал Олег Царьов, який втік до рф, розповів про план режиму Януковича щодо розпаду України. Згідно з яким відділити хотіли не Донецьку та Луганські області, а нібито західні регіони
Про це Царьов розповів в інтерв’ю російським пропагандистам, передає “Еспресо.Захід”.

Він розповів, що у Партії регіонів був план, як з Віктора Януковича зробити довічного президента України.

“Розкажу вам те, що нікому раніше не розповідав. Я тримав у руках документ, розроблений аналітиками Партії регіонів, де розглядався сценарій довічного президентства Януковича. Було очевидно, що вибудовуючи дружні відносини з російською федерацією, домагаючись зростання економіки, підвищення рівня життя, все це зробити реально. Два президентські терміни, зміна Конституції, ще два терміни… І єдина загроза втіленню цих планів у життя бачилася одна: західна Україна завжди розхитуватиме ситуацію на території всієї країни і зробить усе, щоб не дати такий сценарій реалізувати”, – заявив Царьов.

За його версією, тоді регіонали розробили план, за яким очільник партії “Свобода” Олег Тягнибок, “який отримував гроші, в тому числі, і з каси Партії регіонів”, став би “виступати за сепаратизм, за відокремлення низки західних областей в автономне утворення, яка не підтримує центральної влади”.

“Ну, а центральній владі довелося б, “поскрепуючи серцем”, погодитися. Отже, події могли розвиватися і так”, – підсумував Царьов.

Журналіст Денис Казанський на своїй фейсбук-сторінці наголосив, що це фактично зізнання у тому, що Янукович та його команда справді були російською агентурою, і мали чіткий план знищення України.

“Одним своїм визнанням Царьов повністю виправдав необхідність Майдану і підтвердив, що українці не мали іншого виходу, окрім як виходити на Майдан і захищати свою країну від злочинців, які мали намір її розвалити. Майже 10 років російська пропаганда доводила, що Майдан був державним переворотом, нібито Майдан спровокував війну, а якби Майдану не було, то Янукович би сам згодом пішов, і все було мирно і добре. І ось Царьов кількома фразами зруйнував цю брехню. …

Як бачимо, після приходу Януковича до влади мирного сценарію для України вже не було. Просто до Майдану Росія за допомогою Януковича планувала захопити всю країну, крім західних областей. А після Майдану змогла захопити лише Крим та частину східних регіонів”, – додав журналіст.