Ці кадри побачив цілий світ – люди шoкoвaнi! Невідомими хакерами було зламано майже всі російські телеканали та показано правду про війну в Україні

0

У неділю, 12 червня, хакери зламали російські телеканали та замість звичної пропаганди кремлівських рупорів показали правдиву інформацію про війну в Україні. Від кібератаки постраждали “Первый канал”, “Россия” та НТВ.

Відповідні кадри опублікував російський письменник та журналіст Андрій Шипілов на своїй сторінці у Facebook. Він написав: “Прямо зараз, 12:30, 12 червня, у реальному часі, знімаю з екрану тещиного телевізора. Не знаю, як у вас, а у нас усі центральні російські телеканали зламані якимись добрими людьми, по колу йдуть ролики з правдою”.

Так, на каналі “Россия” безупинно розповідали про те, як війна в Україні вдарила по гаманцю росіян. В ефірі говорили про “повний розвал економіки всередині країни”, зниження експорту газу, збільшення вартості споживчого кошика та зникнення багатьох товарів з прилавків магазинів, що також впливає на зростання цін


На “Первом канале” говорили про те, що втрати особового складу РФ за час війни перевищили 30 тисяч людей, а корупціонери та генерали “розкрали військовий бюджет, унаслідок чого російська армія була не підготовлена до будь-яких реальних бойових дій”.

На НТВ у цей же час показували ролик, в якому Росію називалиИ “країною вдів”, “країною злиденної армії”, “країною на краю прірви” та “країною без майбутнього”.

Обозреватель