Ця зброя прuнесе nеремогу! Зеленськuй дотuснув: nрямо в Лондоні – вuнuщувачі на фронт, ЗСУ аnлодують

0

Президент України Володимир Зеленський 8 лютого приїхав до Великобританії. Зеленський відвідав там навчання українських військових та провів прес-конференцію з прем’єр-міністром Британії Ріші Сунаком. 

Про це йдеться у повідомленнях на офіційних сторінках Зеленського в соцмережах. 
 
Водночас, британський прем’єр Ріші Сунак підтвердив, що поставки бойової авіації вже є частиною переговорів. За його словами, коли йдеться про допомогу Україні. 
 
“Ми підкріпили цю риторику діями. Коли мова йде про винищувачі, звичайно, вони є частиною розмови. Тому сьогодні ми оголосили, що будемо вчити українські ВПС на платформах стандарту НАТО”, – додав він, не уточнюючи можливі терміни. 

Коментуючи можливу передачу Typhoon, він підкреслив, що Британія зараз нічого не виключає в питанні військової допомоги.

“Ми ведемо переговори з нашими союзниками”, – додав він. 

Щодо танків – Challenger 2 прибудуть в Україну в березні, сказав Ріші Сунак. 

“Великобританія прискорює доставку обладнання в Україну, щоб воно опинилося в Україні в найближчі дні і тижні, а не місяці або роки”, – сказав Сунак. 

Президент України Володимир Зеленський в свою чергу зазначив, що в Україні потребує багато техніки і ці потреби залежать від ситуації на полі бою. 

Якщо ЗСУ не отримають сучасні винищувачі, існує ризик того, що бойові дії перейдуть у фазу застою. 

“Що станеться, якщо ми не отримаємо ці винищувачі або ракети більшого радіусу дії або у нас не буде достатньо боєприпасів, тому що все, очевидно, закінчується і виходить з технічного обслуговування?”,- йдеться в заяві президента України. 

Зеленський пояснив, що без цього був би застій, що ні до чого доброго не призвів. Він додав, що разом з прем’єр-міністром Британії Ріші Сунаком він обговорював надання зброї Україні в майбутньому, а бронетехніка є пріоритетом. 

Сунак також повідомив, що разом з президентом України Володимиром Зеленським підписали “декларацію про подальше поглиблення співпраці”.