Ця жіночка тепер 12 років проведе за rратами через те, що за невеликі гроші найнялася корuгувальнuцею ворожоrо воrню. Вона через свою доньку здавала росiйськiй спецслужбі позuції ЗСУ

0

За публічного обвинувачення Лисичанської окружної прокуратури Луганської області до 12 років позбавлення волі засуджено корегувальницю ворожого вогню по позиціях Збройних Сил України.

Жінку затримали наприкінці квітня 2022 року у селищі Троїцьке Сєвєродонецького району на Луганщині

Прокурори надали суду беззаперечні докази, що базуються на результатах проведених експертиз та зібраних слідством матеріалах.

Задокументовано, що 52-річна місцева мешканка з ідеологічних мотивів допомагала ворогу у швидкому захопленні населених пунктів на Попаснянському напрямку.

Вона збирала інформацію про місця дислокації та переміщення підрозділів української армії, озброєння та військової техніки. Розвіддані передавала своїй доньці,що мешкала у Москві та від початку повномасштабного вторгнення працювала на фсб рф.

Після викриття прихильниці країни-агресора у її мобільному телефоні виявлено відповідні  аудіо- та текстові повідомлення, а також фотоматеріали.

За результатами судового розгляду Васильківський районний суд Дніпропетровської області визнав жінку винною у наданні окупаційним військам допомоги у веденні бойових дій проти Збройних Сил України (ч. 2 ст. 28, ч. 7 ст. 111-1 КК України) та призначив реальне покарання.

До набрання вироком законної сили засуджена перебуватиме під вартою. Сторона захисту має право оскаржити судовий вирок протягом 30 днів з моменту його ухвалення.

Заходи з викриття протиправної діяльності  проводили оперативники та слідчі  ГУ Нацполіції в Луганській області спільно з  3 управлінням ГУ СБУ в Донецькій та Луганській областях.