«Тикають пальцями і проганяють з пляжів»: росіяни бідкаються як до них невтішно відносяться у Греції

0

Туристи з РФ незадоволені тим, як їх приймають у Греції, зокрема, скаржаться на негативне ставлення та псування майна.Передає НЕЙМОВІРНО

Греція – традиційно популярна у туристів з РФ, але в тому році цей напрямок визнали досить небезпечним. Росіянам не рекомендують залишати туристичні зони, оскільки за межами готелів вони можуть зіткнутися з негативним до себе ставленням.

Російські ЗМІ широко розтиражували історію жінки, яка відпочивала на острові Кос.

«Ми влаштували пікнік на пляжі, колись вирішили прогулятися біля води, а коли повернулися, їжа була розкидана, речі перекинуті і все в піску»

За словами жінки, недалеко відпочивали британці, саме їх вона вважає винними із ситуації. Також туристка і РФ додає, що, коли вони йшли з пляжу, їм услід лунали образи англійською.

Подібна історія відбулася і в Афінах з іншою російською туристкою. За словами жінки, під час посиденьок у кафе вона почула образи від іншої жінки, яка зовні здалася їй мешканкою Північної Європи.

“Ми просто сиділи, нікого не чіпали, а вона почала показувати на нас і говорити дуже голосно, що нам не варто нікуди їздити, а краще сидіти тихо у своїй країні”, – так росіянка описує те, що сталося.