Тихօ í без рօзгօлօсу! 3СУ вже в Крuму! Нашí зайшли внօчі – масօвí атaкu усюди. Прօрив на пíвօстрíв – П0ЧАЛ0СЯ ЗВІЛЬНЕННЯ

0

Військовий експерт Петро Черник розповів, що операція з деокупації Криму вже почалась. Так він прокоментував атаки на чорноморський флот та повернення так званих «вишок Бойка». 

Про це фахівець поділився в інтерв’ю українському каналу.

«Це кроки, наскільки вони серйозні ще покаже час, щоб по-справжньому деокупувати півострів, потрібно насамперед зробити підводним Кримський міст. На мій погляд, це можна зробити тільки за допомогою далекобійних ракет авіаційного базування. І повинні бути знищені не одна секція, а хоча би кілька десятків секцій, тобто добрих кілька сотень метрів», — повідомив експерт.

Це читають:

Скандал з Горбуновим і серіалом за 33 млн грн отримав продовження: “Мобілізують та кидають в Ізюм”

Експерт підкреслив, що тримання моста під вогневим контролем, окупанти вже не зможуть відновити ним рух. Адже не варто забувати, що 90% постачань, які йдуть через цей бік, поставляються через Кримський міст.

Також експерт зазначає, що треба якомога сильніше «засипати» всі інші військові бази та об’єкти в Криму такими ракетами. Тоді можна буде повноцінно говорити, що справді серйозні кроки у бік деокупації Криму робляться. Це дуже хороша проба пера, коли знищують флот, але це ще не масштабність, яка потрібна Україні.

На даний момент експерт зазначає, що події останнього часу, це «дуже хороша проба пера», але все одно не той масштаб, що нам потрібний.

Варто нагадати, що останнім часом все більше операції на територію півострова Крим проводяться Збройними Силами України. Це атака на штаб ЧФ РФ, ракетний удар по великому десантному кораблю, а також підводному човну в бухті Севастополя. Передували цим подіям знищення комплексу ВПО С-400 «Тріумф» і висадка на мисі Тарханкут в Криму. В цей самий список можна віднести і відновлення контролю над так званими «вишками Бойка». Тому півострів уже зовсім скоро повернеться під контроль України,  підкреслюють в ЗСУ.