У 51 рік вона народила трійню. Тепер новоспечену маму засуg жує весь Інтернет!

0

51-річна Юлія недавно вперше стала мамою, причому відразу трьох малюків. Тепер в рідному містечку жінка справжня знаменитість.

Лікарі вважають, що народити в такому віці – це результат прекрасного здоров’я жінки і грамотного ведення вагітності професіоналами.

Через 22 дня новоспечену матусю і трьох янголят, абсолютно здорових, виписали з перинатального центру. Юлія зізналася, що давно хотіла стати мамою, але її бажання не виконувалося. Тільки після зустрічі з Євгеном вона зрозуміла, що не варто опускати руки. І диво сталося!

З майбутнім чоловіком Юлія познайомилася в Інтернеті в 2011 році. Нещодавно вони зіграли весілля.

Батьків не лякають потрійні навантаження, адже обидва мріяли про дітей. Подружжю всіляко прагнуть допомогти родичі і колеги: надсилають підгузники і одяг.

Живуть Юлія та Євген в двокімнатній квартирі, місця для 3-х ліжечок, звичайно, замало, але батьки не переймаються. Вони впевнені, що зможуть виростити діточок. Юлія працює начальником розважального центру, а Євген – викладач в технічному університеті.

А ось Інтернет-користувачі на новину відреагували суперечливо: хтось бажає здоров’я, інші розмірковують над тим, що буде з дітьми, адже батьки вже не такі молоді, як їм хотілося б. Є й такі, котрі новоспечену маму засуджують.