У Чернігові прем’єра Британії Джонсона “посвятили в козаки”. Фото

0

Прем’єр-міністр Великої Британії Борис Джонсон офіційно став українським козаком та отримав прізвище Чуприна. Цьому посприяла чернігівська громада Катерининської церкви.

За кілька днів посадовець отримає грамоту та власний портрет, які підтвердять надання йому нового статусу. Про це повідомило “Суспільне”.

Бориса Джонсона посвятили в козаки

У такий спосіб чернігівські козаки хотіли віддячити прем’єру за допомогу Україні у війні проти загарбників. На пам’ять про подію майстри Дар’я Добрякова та Юрій Кутилов намалювали Джонсона-Чуприну в образі “козака Мамая”.

“Це наша шана та подяка цій видатній людині за те, що вона підтримувала Україну. Зверніть увагу, він в Instagram підписується як Джонсонюк – це британське прізвище на український манер. Тож це не наша ідея, а він сам нам підказав, що треба робити”, – пояснив заступник гендиректора Чернігівського обласного історичного музею імені Тарновського Андрій Лісовий.

Бориса Джонсона посвятили в козаки

Нове прізвище для посадовця виникло не випадково. Воно відображає унікальні особливості політика. “Ви бачите, що у нього на голові зачіска вільна, підкреслює його характер, його волю. Прямо по обличчю видно, що це велика людина. То саме цю рису ми і хотіли підкреслити для того, аби в майбутньому, сказавши Борис Чуприна, всі знали, про кого йдеться”, – розповів Лісовий.

Бориса Джонсона посвятили в козаки

Obozrevatel.