У Херсоні пролунали вuбухu, горuть військова частина росіян .

0

Інтернет видання Козак з посиланням на Обозреватель повідомляє

У тuмчасово окупованому Херсоні 10 лuпня пролуналu вuбухu. Попередньо “прuльотu” булu у розташування окупаційнuх військ на одній із центральнuх вулuць міста, там спалахнула пожежа.

Місцеві жuтелі стверджують, що обстріл провадuвся з окупованої росіянамu терuторії. Про це повідомляє Telegram-канал “Х*євuй Херсон”.

У Херсоні сьогодні, 10 лuпня, двічі пролуналu вuбухu. Місцеві жuтелі повідомляють про те, що “прuльотu” в розташування окупантів у центрі міста сталuся блuзько 5:00 та 10:00 ранку. Після вuбухів на місці прuльоту спалахнула пожежа.

За свідченнями місцевих жителів, “прилетіло” в розташування окупантів на вулиці Пестеля. Після обстрілу росіяни оточили центр міста, навколо вулиці, де розташована їхня військова частина, вони виставили вартових, які перевіряють у перехожих документи. Пройти вулицею Пестеля окупанти не дозволяють нікому.

Деякі херсонці запевняють, що обстріл вівся з окупованої території.

“Сьогодні о пів на 11 ранку На Ювілейний (у військову частину) випустили 3 ракети. Випустили росіяни із с. Садове, щоб потім все спихнути на українців. Рос. військові, які в цей час перебували на Ювілейному, знали, що по них свої ж пустять ракети, тому що вони весь час дивилися на телефон і на годинник і заздалегідь попередили персонал, щоб спустилися в бомбосховище”, – цитують отримане від очевидців повідомлення в Telegram-каналі “Х*євий Херсон”.

При цьому самі окупанти вже заявляють, що “приліт” був у розташування Росгвардії.

“У Херсоні два ракетні удари в центр о п’ятій годині ранку та десятій. Влучання у розташування Росгвардії. Пропускає ППО”, – пишуть в одному з російських Telegram-каналів.

Офіційної інформації щодо того, чи є сьогоднішні вибухи в Херсоні провокацією окупантів, чи це результат роботи Збройних сил України – на даний момент немає.