У Києві помічника теpоборони побuли до смеpmі на очах 4-pічного сина: нові подpобиці тpагедії

0

Сьогодні в Голосіївському районному суді Києва почали судити трьох молодиків (всім – трохи більше 20 років), які обвинувачуються в побитті до смерті 47-річного киянина Олександра Дембіцького, через цигарку зокрема.

За даними поліції Києва, між компанією хлопців та 47-річним Олександром, який відпочивав влітку біля озера з родиною, виник раптовий конфлікт. Як результат, Дембіцький на очах у свого 4-річного сина отримав численні удари по голові та тулубу, внаслідок чого помер на місці.

Подробиці жахливої історії в коментарі для ТСН.ua розповіла дружина померлого – Юлія Дембіцька.

“В той день ми відпочивали біля озера, святкували день народження співробітника мого чоловіка, – зі сльозами на очах згадує Юлія Дембіцька. – Ми вже збирались їхати, але підійшов хлопець із сусідньої компанії. Посидів, випив та пішов.

Після цього повернувся зі своїм другом, почав вимагати дати коньяку та цигарку. Мій чоловік на це відповів, мовляв, йди заробляй, а не ходи та не проси. Після цього почалася словесна суперечка, чоловік сказав, що викличе поліцію, почалась бійка. Чоловіка били руками, ногами, його били декілька хлопців, все закінчилось трагічно. У чоловіка було побите все тіло, він помер від крововиливу в мозок”.

За словами Юлії, все це трапилося на очах у її з Олександром сина, якому на той момент було 4 роки.

Своєю чергою, захисники обвинувачених по черзі заявили про те, що, на їхню думку, не вбачається ризиків через те, що вони, обвинувачені, будуть перебувати, наприклад, під цілодобовим домашнім арештом. Проти цього висловився представник державного обвинувачення. Прокурор аргументував це тим, що обвинувачені можуть, наприклад, впливати на свідків, які ще не допитані. Суд ухвалив рішення залишити обвинувачених під вартою. Якщо їхня провина буде доведена, їм загрожує до 10 років в’язниці.

У Києві помічника тероборони побили до смерті на очах 4-річного сина: нові подробиці трагедії

Джерело