У мережі розповіли про колосальні втраmu армії путіна в Україні — із 4000 повернулося 700

0

Ті, що вижили повертаються додому покаліченими фізично або психологічно

Російська армія продовжує втрачати “живу силу” у війні з Україною і рахунок йде не на сотні, а на тисячі загиблих військовослужбовців. Тільки у Тоцькому районі Оренбурзької області, звідки на “спецоперацію” відправилися близько 4000 військовослужбовців, повернулися додому лише 700.

Такі цифри озвучила Twitter-користувачка під ніком Lea, посилаючись на особисті джерела, а також родичів бійців, котрі вижили.

Зазначимо, що російські військові не просто так дислокувалися саме у Тоцькому районі. Тут розташований однойменний навчально-артилерійський полігон. До речі, саме на ньому радянська влада провела випробування ядерної зброї у 1954 році, наслідки яких відчули на собі військові та цивільні.

Тоцький район на карті Росії
Тоцький район на карті Росії

За інформацією інтернет-користувачки, до Тоцького району Оренбурзької області з України живими повернулися лише 700 військовослужбовців. Вони втратили у боях біля іншої країни близько 3300 своїх побратимів. Цифри є заокругленими для зручності підрахунку та чудово ілюструють “потуж другої армії світу”.

За словами росіянки, військовослужбовці перебувають у справжньому шоці від того, що відбувається. Ніхто не очікував подібних “результатів”, також ніхто не розуміє, як продовжувати далі служити після таких втрат.Читайте також:Категорія

Люди платять величезні гроші, щоб знайти загиблих родичів  

Мережа, звичайно ж, не оминула увагою подібну новину, тут же видавши десятки жартів на тему. Дехто із юзерів був вельми серйозним і поцікавився, як довго ще росіяни будуть готові вмирати за путіна.