У nуmіна тоннu валюmu: Сօлօвей рօзnовів, де зберігає грօші глава kремля. Відеօ

0

Президент Росії Володимир Путін зберігає близько чверті трильйона доларів у готівковому вигляді у країнах, звідки неможлива видача. Йдеться про тонни валюти, а також золоті зливки і дорогоцінні камені.

Про це розповів російський політичний аналітик, доктор історичних наук Валерій Соловей в інтерв’ю Наталі Влащенко (щоб подивитись відео, доскрольте новину до кінця).

“Те, що у нього є, перебувють у фізичному вигляді у сховищі. Це не обов’язково банківське сховище, там уже ніхто кошти не тримає. У нього зберігаэться в тоннах готівкова валюта. Путін довіряє готівковій валюті. Він зберігає її в чомусь схожому на піддони. Тони цієї валюти. Десятки тонн, як і золота”, – поділився Соловей.

Аналітик стверджує, що Путін є найбагатшою людиною у світі.

“Йому десь раз на місяць приносять звіт, скільки складають його статки. Там частина, звичайно, в цінних паперах, але він їм не довіряє. Усього це не менше чверті трильйона доларів. Більшість – це дорогоцінні камені, тонни злитків, тонни валюти – зберігається в деяких країнах, звідки видачі немає і ніколи не буде.Туди ніхто не полізе. Американці зараз шукають власників, на яких щось записано. І когось знайдуть. В обмін на недоторканність здадуть номінали. Але їх не так багато”, – додав історик.