У Росії знову підпалили військкомат: це вже 18-й випадок із початку війни проти України. Відео

0

Незважаючи на тотальну пропаганду війни та ненависті, в РФ часом виникають спроби протистояти путінській політиці. Один із методів проявляється у спаленні військових комісаріатів по всій Росії.

Черговий такий випадок стався у Владивостоку. Про це повідомляє Telegram-канал Amur Mash (щоб подивитися відео, доскрольте до кінця сторінки).

Зазначається, що мешканець Владивостока підпалив військкомат Ленінського та Фрунзенського районів. Вранці до будівлі підійшов невідомий, облив ганчірку займистою рідиною, чиркнув сірником і кинув до дверей.

В результаті двоповерхова дерев’яна споруда спалахнула за секунди. На місце прибули рятувальники та погасили вогонь. Чоловіка, який намагався спалити військкомат, розшукують силовики.

Примітно, що з самого ранку на місці події чергують військові. Вони розганяють мешканців та не дозволяють знімати військкомат на фото та відео.

“Від підпалу постраждала лише частина стіни біля головного входу — шість дощечок. Їх уже міняють на нові. Про пожежу в будівлі, яка є пам’яткою архітектури 20 століття, говорять лише чорні масляні плями на землі”, – йдеться у повідомленні.

Примітно, що це вже 18-й підпал військкоматів на території Росії та анексованого Криму з початку повномасштабної війни РФ проти України.

У Росії підпалили ще один військкомат

Нагадаємо, наприкінці травня у селищі Ігра в Удмуртії спалили черговий військовий комісаріат. Внаслідок цього згоріла кімната резерву площею 9 метрів.

Раніше невідомі кинули дві пляшки із “коктейлем Молотова” у будівлю Щелковського військового комісаріату під Москвою.

Як повідомляв OBOZREVATELу Росії продовжують горіти військкомати. Так, лише у травні цього року горіли військові комісаріати в Омську, Череповці, Нижньовартовську та багатьох інших російських містах.