У Зеленського не стримались: висказали все – прямо в очі, у ЄС не очікували. Браво!

0

Україні потрібне повне енергетичне ембарго РФ та більше зброї Передає Корупція

Прем’єр-міністр України Денис Шмигаль в одному з інтерв’ю заявив, що посилення санкцій проти Росії не менш важливе, ніж допомога в питанні постачання зброї..

За словами глави уряду, наразі Росія використовує обладнання та ракети радянських часів, оскільки їхні запаси більш досконалої зброї виснажуються. Втім ця зброя менш точна і вражає більше цивільних цілей, що вимагає певної зброї для України, яку може надати Захід.

“Нам потрібно проводити більше протиракетних, протиповітряних, протиземних операцій. Нам потрібно більше безпілотників, щоб боротися і вражати ці ракети, які зараз використовують росіяни.

Нам потрібне більш специфічне обладнання для захисту наших цивільних осіб. Нам потрібні передові засоби протиповітряної оборони, щоб відбити будь-які потенційні повітряні атаки”, – зазначив Шмигаль.

Окрім того, прем’єр-міністр визнав виклики, які стоять перед європейськими країнами щодо власних запасів.

“Ми розуміємо, що це дуже складні технологічні поставки, і ми розуміємо, що, можливо, не вистачає обсягів або сум. Але ми хотіли б попросити їх дати нам те, що можливо, і прискорити поставки”, – додав він.

Також глава уряду наголосив, що посилення санкцій проти Росії не менш важливе, ніж допомога в питанні постачання зброї.

“Ми хотіли б отримати повне, тотальне ембарго на російські нафту і газ. Ми розуміємо, що багато економік в ЄС дійсно залежать від російських енергоносіїв. Ми розуміємо, що це важкі рішення, але ми також розуміємо, що запровадження ембарго на російські нафту і газ допоможе скоротити російський бюджет і дасть їм менше можливостей фінансувати свою терористичну діяльність та геноцидну війну проти України”, – зазначив глава уряду.

Додамо, що напередодні прем’єр-міністр України провів зустріч із Федеральним канцлером Олафом Шольцом, під час якої обговорили питання фінансів, зброї, відбудови України, санкцій та опалювального сезону.