У Зеленського пояснили, чому “канали Порошенка” викинули з ефіру

0

Радник голови Офісу президента Михайло Подоляк заявив, що 5 канал, Прямий та Еспресо, які відносять до пулу Петра Порошенка, вимкнули з цифрового ефіру нібито через “нарцисизм” п’ятого президента України та “руйнівні інформаційні технології”.

ДжерелоУкрінформ з посиланням на інтерв’ю Подоляка LB Live

Деталі: На початку травня телеканали “Прямий” та “П’ятий” повідомили, що Концерн радіомовлення, радіозв’язку та телебачення (РРТ) незаконно відключив їх від мовлення. Те саме зазначив і канал “Еспресо”.

На думку радника голови ОП, це сталося, бопостало питання єдиної інформаційної політики країни під час війни.

Пряма мова: “Частково (вказані канали транслювали національний телемарафон – УП) – так. А частково – транслювали людину, яка дуже закохана в себе. У нас багато нарцисів, я розумію, у нас політика побудована на нарцисизмі як такому, ми продаємо часто нарцисів.

Так ось, ця людина, закохана в себе, опосередкований власник каналів, я не дуже розумію, навіщо під час війни цю самозакоханість, свої наративи продавати в такому вигляді в рамках єдиного інформаційного пакета”.

Деталі: На зауваження, що те саме можна сказати й про “нарцисів, які зараз паразитують в ефірі загальнонаціонального телемарафону”, радник голови ОП відповів, що “збитки, які завдає суб’єкт (Порошенко – УП), набагато більші”.ВІДЕО ДНЯ

Пряма мова: “Тому що нарцисизм, коли ти просто продаєш себе, тому що ти хочеш монетизуватись на певному рівні – це одна справа. Це непрофесійно, але це маленька шкода. А інша справа — коли ти все ще ніяк не можеш змиритись із тим, що ти програв. І для того, щоб якось підсвідомо компенсувати це, ти можеш піти на будь-які руйнівні інформаційні технології”.

Нагадаємо:

Національна рада з питань телебачення і радіомовлення повідомила, що не ухвалювала рішення про вимкнення телеканалів “Прямий”, “5 канал” та “Еспресо”. У концерні РРТ порадили звертатися за інформацією з цього приводу до Нацради та РНБО.

Ще у листопаді 2021 року через закон про олігархів попередній президент Петро Порошенко продав корпоративні права на телеканали “Прямий” і “5 канал” новому медіа-холдингу “Вільні медіа”, який створили медійники цих каналів.