Уgарu по Ірану! Жорсmке рішення – часу більше немає: у Зеленського звернулись. Браво!

0

Радник керівника Офісу Президент Михайло Подоляк закликає світову спільноту посилити протидію Ірану, який планує збільшити обсяги постачання зброї російській федерації, демонстративно принижуючи інститут міжнародних санкцій.

Відповідний заклик він висловив у Твіттері.

“Іран, який планує збільшити обсяги зброї для росії, демонстративно принижує інститут “міжнародних санкцій”… Важливо відмовитися від концепції “непрацюючі санкції”, “недіючі резолюції ООН”, а перейти до більш руйнівних інструментів – знищення виробництв та арешти постачальників…”, – наголосив Подоляк.

Варто зазначити, що росія купила в Ірану 1 700 дронів-камікадзе. Вона отримує безпілотники траншами.

Постачати Кремлю балістичні ракети Іран поки не поспішає. Про це заявив очільник Головного управління розвідки Кирило Буданов.

Як розповів Буданов, Росія отримує безпілотники траншами та наразі випустила близько 540 дронів-камікадзе. Вона використовує “Шахіди” для тактичних ударів вздовж фронту і по енергетичній інфраструктурі.

Більшість безпілотників не досягають цілі, проте вони дешеві. За словами очільника розвідки, виробництво дрона коштує близько 7 000 доларів.

Буданов додав, що Іран не поспішає постачати балістичні ракети:

«Іран не поспішає це робити зі зрозумілих причин, тому що щойно Росія випустить перші ракети, тиск санкцій на Іран посилиться», – зазначив Буданов.

Цікаво, що у Вашингтоні уважно слідкують за ситуацією навколо потенційних перемовин між Росією та Іраном щодо передачі російським силам балістичних ракет. Наразі США не бачить підтверджень, що росіяни отримали ці ракети.

Джерело