Укpаїнці, я в ш0цi від вас, вже дев’ять місяців тpиває вiйна, а в тилу вже знову розpостається зpаgофілія…

0

Подаємо мовою оригіналу:

Павло Пащенко

Я буваю в шоці від українців. Вже дев’ять місяців триває війна з рашистами, країна тримається з усіх сил, ЗСУ потребують допомоги та підтримки, наші воїни сподіваються на міцний тил… А в тилу вже знову розростається зрадофілія.

Вже знову починає розноситись “зелена влада винна!” та згадування старих непорозумінь та помилок, які і помилками важко іноді назвати. Але ж для зрадофілів це як шматок цукру для діабетика – просто ласощі! І розноситься мережею чергова хвиля лайна про нашу владу, нашого президента та всіх тих, хто не дав країні впасти перед оркомасою.

Я хочу запитати таких людей: вам реально все так погано? Вас не влаштовує, що Володимир Зеленський дав відсіч зовнішньому ворогу та внутрішнім гнидам? Вам знову “перемог” на бігбордах закортіло? Вам хочеться нової капітуляції, альтернативи якій немає?

Що за сміття у ваших головах та душах? Невже людина, яка у перші два роки президентства змогла розпочати процес під’йому країни з повного дна, у яке її загнали попередники, настільки вас дратує? Невже ви бачили якийсь інший процес та інші способи виходу з тотального економічного штопору?

Вам не подобається хто в нас Верховний Головнокомандувач та ті люди, яких він згуртував довкола себе та перетворив на вбивчий для орків кулак? Вам забракло солодкої патоки на мізки та крокодилячих сліз на широких екранах? Вам повідшибало пам’ять і ви вже все всім пробачили та забули? Всі зради, колаборацію, посмішки та рукопотискання, кришування та сидіння на потоках, розкрадання та офшоризацію, знищення народних активістів на відстріл патріотів? Ви знову хочете “вєрнуть все взад”?

Тоді в мене до вас одна пропозиція. Якщо вам так не подобається, що Україна стала суб’єктом світової політики та дипломатії. Якщо вам коробить мозок, що ми сміливо заявляємо свою позицію та заслужено вимагаємо підтримки від світової спільноти. Якщо ви не в стані витримати, що ЗСУ перетворились на справжню смертоносну для ворога силу, армією №1 в Європі, реальним, а не прописним (в Конституції) партнером НАТО та потужною бойовою одиницею, що отримує та воює реальною зброєю НАТО.

Якщо наш президент є той, завдяки якому Оркостан нарешті отримав статус країни-терориста. Якщо вас бридить від того, що країна очищується від лайна та старих корумпованих п’явок. Якщо ви не витримуєте, що ми завершимо війну перемогою України, а не підписанням капітуляції. Якщо у вас запаморочення від того, що країною керує реальний Громадянин, а не самопроголошений “гетьман”.

Якщо вам чіхаються руки порахувати скільки що зараз коштує державі, особливо нова справжня стіна на кордоні з біломосковією, а не сєніне непорозуміння (Сєня, де бабки?).

Якщо ця влада для вас “закатала мільярди в асфальт” і вам не подобається, що цей асфальт врятував країну, коли над Україною не стало неба, в нас відібрали море, а зараз ці дороги рятують швидкістю доставки наших поранених та дозволяють швидко доправити куди треба техніку та БК. Якщо ви спати не можете через те, що Зеленський став найвидатнішим політиком сучасності, а американці хотіли б мати в себе такого президента. Якщо вас ковбасить від усвідомлення, що кожен свідомий українець залюбки набив би пику баризі та усім “переможцям” минулих каденцій, включаючи газову принцесу. Якщо вам не подобається, що після війни Україна стане першою країною в Європі і можливо у найближчій період часу членом ЄС та створить нові якісні військово-політичні блоки з сусідами та партнерами.

Якщо вам дошкуляють стінгери, скайстріки, джавеліни, н-лоу, панцергаубіці, ВАБи, ВайПеРи, “три сокири”, “хоуки”, “гарпуни”, брімстоуни, Хамарси, Марси, стоп’ятки, Кірпі, Бушмастери, Т-55М, Міги, Т-72, БМП-1, тонни патронів, Екскалібури, С-300, Хамві, Вулфхаунди, МаксПро, Гепарди, форма, медикаменти, радари, рації, теплаки, шоломи, гранатомети, міни, міномети, кулемети та штурмові гвинтівки, снайперські комплекси, бронежилети, тактичне приладдя та купа-купезна іншого військового майна…

то беріть чемодани і валіть скоріш в росію. Вашу ненависть до української влади там оцінять відповідно. Бо ваша ненависть до України та президента грає на руку нашого ворога. А значить ви стаєте разом із орками по іншу сторону нашого окопу. В Україні вам нема що робити. Ви ненавидите владу, яка воює за незалежність України та відновлення її суверенітету?

Тоді на вихід, ляді! І московський патріархат з собою прихопіть.

Слава Україні .