Україна знищ ить флот Росії та віgвоює Крим: у Резнікова зробили гучну заяву

0

Україна готується знищити Чорноморський флот РФ, як тільки отримає достатньо зброї від західних союзників. Росія повинна покинути захоплений Крим, якщо хоче продовжити існувати як країна.

Про це повідомляє РБК-Україна з посиланням на заступника міністра оборони Володимира Гаврилова в інтерв’ю The Times.

Він зазначив, що українські військові зараз нарощують власні протикорабельні ракети і чекають отримання зброї більшої дальності від інших країн, перш ніж розпочати штурм.

“Вони мають відплатити за свою агресію”, – сказав Гаврилов під час візиту до Британії, де він спостерігає за навчаннями українських військових.

Заступник глави Міноборони звернув увагу, російські кораблі в Чорному морі регулярно запускають крилаті ракети по українській інфраструктурі на півдні, позиції військових кораблів означають, що Україна не може експортувати зерно з портів, побоюючись, що торгові судна будуть атаковані.

“Ми отримуємо протикорабельні засоби, і рано чи пізно ми націлимося на флот. Це неминуче, тому що ми маємо гарантувати безпеку нашому народу. Ми готові атакувати їх по всьому Чорному морю, якщо ми матимемо таку можливість”, – підсумував Гаврилов.

Нагадаємо, 13 квітня стало відомо, що українські військові завдали ракетного удару по крейсеру “Москва”. Це саме той корабель, який брав участь у штурмі острова Зміїний і був посланий українським прикордонником.

Вважається, що це найдорожча військова втрата РФ у війні проти України, оскільки залишкова вартість крейсера оцінювалася в 750 млн доларів.