Українець: Про дuнастії злоgіїв, що були при владі 28 років. 99% багаmіїв вuвезли своїх дітей за кордон. Є відповідь, і вона одна…

0

Олексій Ляшенко

Про династії злодіїв, що були при владі 28 років.
99% багатіїв, колишніх можновладців, частина тих хто зараз при владі, олігархів, злочинців, які стали чомусь бізнесменами всі вони вивезли своїх дітей за кордон, сховали і не дозволяють їм навіть думати повернутися в Україну, чи допомогати Україні.

Давайте подивимося на це тверезими очами, або хоча б трохи спробуємо критично подумати, а головне чесно подумати:

1.Я не знаю таких злодіїв, які були при владі раніше, або тих, що залишаються і зараз, які б не заховали своїх дітей за кордоном.

2. Я не знаю таких злодіїв – олігархів, які б не заховали своїх дітей за кордоном.

Порошенко, Луценко, Геращенко, Гордон, Ахметов, Пінчук, Суркіси і багато , багато інших.
Чому ці діти не допомогають Україні хоча б там де вони сховалися?
Не організовують мітинги, пікети на підтримку України. Не збирають волонтерську допомогу для України, не примушують тих росіян, що принижують Україну за кордоном в Європі вести себе чемно. Не допомогають іншим дійсно бідним біженцям. Взагалі, навіть не приймають участі в тих заходах, що організовують інші люди. І не збираються щось робити для України і не будуть робити нічого.

Питання чому?

Є відповідь, і вона одна – ці діти, яким вже по 20,30,40 років є звичайними дармоїдами і боягузами. І головне – їх виховали щоб Україну грабувати, а українців принижувати і вважати людей тільки за об’єкт, який потрібно грабувати. Їх ніколи не виховували Україну любити, Україну боронити, українців захищати.
Вони так і живуть, чекають коли прості українці переможуть Росію, щоб тоді повернутися і грабувати Україну, як вчили батьки.

Вірш був в дитинстві, перефразую “то что отцы не докрали мы доворуем”. Це наразі їхній гімн. На інше вони не здатні, їх на це заточили, їх так вчили, з них зробили професійних крадіїв і мажорів. Їх батьки зробили з них людей – “вищої раси”, а їм це подобається. Робіть друзі висновки, кого підтримувати, кому вірити, з ким Україну будувати.

Всім добра.

 джерело