Українські пенсіонери можуть отримати доплату до пенсії у розмірі 6600 грн.: Як це зробити

0

Багато українських пенсіонерів ледве зводять кінці з кінцями через путінську війну, деякі міжнародні організації вирішили допомогти їм грошима. Для надання такої допомоги Міністерство соціальної політики України створило соціальну платформу Help, повідомляє «Український патріот».

Як подати заявку на фінансову допомогу?

Заповнити та подати заяву на виплату міжнародними організаціями грошової допомоги пенсіонерам на інформаційній платформі єДопомога — https://edopomoga.gov.ua.

Для цього потрібно зайти на платформу eDopomoga та натиснути «Платежі від міжнародних організацій», потім «Заповнити заявку на допомогу», вказавши реквізити рахунку у форматі IBAN.

Спочатку представники Мінсоцполітики перевіряють дані заявників за базами та реєстрами, але рішення про надання допомоги відповідним категоріям населення та розміри виплат приймають міжнародні організації.

Скільки отримають пенсіонери?

Протягом трьох місяців пенсіонери, заявку яких прийняли, отримуватимуть допомогу у розмірі 2 220 гривень. Тобто лише за три місяці людина отримає 6 660 гривень. Гроші приходитимуть на рахунок, реквізити якого будуть вказані у заявці. Надалі доля фінансової допомоги вирішуватиметься по кожному із заявників окремо.