Українськuй футболіст, якuй nоnався з учаснuкамu “n’янuх вечірок” у Кuєві, зробuв заяву. Відео

0

Колишній футболіст тернопільської “Ниви” Магомед Мемешев, який опинився на місці затримання організаторів “п’яних вечірок” у Києві, заявив, що не причетний до жодних злочинів. За словами 21-річного півзахисника, він просто хотів допомогти знайомим.

Мемешев у себе в Instagram опублікував відео, де розповів, як усе нібито було насправді. obozrevatel.com

“Я був знайомий з Андрієм (Андрій Ярина – головний організатор. – Ред.). Він знав, що я спортсмен і тримаю себе у формі. Того дня він попросив допомоги, бо, за його словами, хтось ломився до нього в квартиру і хотів його побити. Я піднявся на 14-й поверх у 110-ту квартиру, де вони жили. Там уже стояло близько 10 оперативників”, – розповів Мемєшев.

Український футболіст, який попався з учасниками''п'яних вечірок'' у Києві, зробив заяву

Після з’ясування особи правоохоронці нібито попросили у Мемешєва допомоги, щоб потрапити до приміщення.

“Я розповів Андрію, що це не бандити, а копи. У них є всі документи. Я зайшов разом із поліціянтами і стояв дивився, як іде процес. Піти не міг, бо з самого початку потрапив на камеру і був змушений бути присутнім до закінчення обшуку”, – заявив Мемешев.

Після закінчення всіх заходів представник ТЦК та СП видав Мемешеву повістку – з’явитися для уточнення облікових даних.

“Я попередив військкома, що не є учасником ситуації. Це підтвердили оперативники. Він сказав: “Добре, твою фотографію нікуди не виставлятимемо. Ми не маємо права цього робити”. Зараз з’явилася ця фотографія, і мене записали до ґвалт****ів, ким я не є”, – підсумував футболіст.