Українсьkuй пенсіօнер отримав держ нагороду за те, що за дօпօмօгօю рушнuці збuв вօрօжий Су-34: за це йօму вручили медаль. Відео

0

Пенсіонер із Чернігова, який збив з мисливської рушниці російський літак, нагороджений медаллю “За сприяння в охороні державного кордону”. Валерій Федорович кілька разів вистрілив у винищувач Су-34.

За самовідданість керівник Державної прикордонної служби Сергій Дейнеко відзначив пенсіонера нагородою. Про це 19 серпня повідомила пресслужба Держприкордонслужби (щоб подивитись відео, доскрольте новину до кінця).

Пенсіонер із Чернігова отримав медаль Держприкордонслужби

Федорович залишив на згадку трофей – шматок збитого літака.

“На другому колі як пішов (російський винищувач. – Ред.), я зі свого, хлопці зі свого, і воно ух – і впало”, – згадав Валерій Федорович.

Кадри з падінням російського літака

Раніше в Держприкордонслужбі розповіли, що ворожий Су-34, по якому стріляв пенсіонер, був збитий над Черніговом 5 березня.

Валерій Федорович обстріляв ворожий Су-34 із рушниці

Місцеві жителі тоді почули гуркіт винищувача, що наближався, і кілька чоловіків, зокрема й Валерій Федорович, обстріляли його з рушниць.

Чернігівець допомагав військовим та цивільним

Крім того, чернігівець допомагав українським воїнам та цивільним, коли точилися бої за місто. У своєму підвалі він укрив від ворожих бомбардувань родину.