Український полковник Світан назвав mочну даmу, коли закінчuться вiйна! ВІДЕО

0

Світан назвав точну дату, коли закінчиться війна!

“Вихід на кордони 1991 року і повна деокупація України відбудуться наприкінці зими або на початку весни 2023 року. Все це може статися і за правління Путіна, якщо країни НАТО візьмуть нас у своє співтовариство, якщо ми укладемо договори з 30-ма, а, скоріше, на той час уже 32-ма країнами, і станемо 33-ю країною Альянсу. Щойно Україна буде прикрита парасолькою НАТО, росіяни не будуть воювати з нами і Альянсом”, – зазначив Світан, відповідаючи на запитання, коли закінчиться війна в Україні.

За словами експерта, росіяни в цьому житті бояться двох речей: НАТО та кадирівців.

“Кадирівцями ми навряд чи будемо прикриватися, а от НАТО – цілком можемо. Взагалі, чеченці – це хороша нація. В Ічкерії волелюбний народ, який із часом займе свою нішу на Кавказі, а, можливо, і в Москві – в залежності від того, як буде розвиватися ситуація”, – додав він.

На думку Світана, завершити війну з Росією перемогою Україна зможе і за Путіна. Водночас він наголосив, що домогтися миру можна лише з НАТО.

“Іншого варіанту немає”, – зазначив він.

Він надав терміни завершення війни в Україні.

“Навесні 2023 року ми точно закінчимо війну. Ми вийдемо на кордони 1991 року і вступимо в НАТО. Цей рух уже помітний. Найближчим часом ми побачимо два напрямки руху українських військ – до Азовського моря і в Луганській області в бік Щастя. Це те, що буде до нового року. І, швидше за все, до нового року ми вже почнемо заходити в Крим”, – сказав він.

0