Українці не робіть цього, бо вами займеться СБУ: Данілов попередив людей за публікації і “зливи” про контрнаступ ЗСУ

0

Секретар Ради національної безпеки та оборони Олексій Данілов заявив, що цивільні не повинні коментувати контрнаступ Збройних сил України, як це вже не раз відбувалося. Він закликав залишити це військовослужбовцям.

Своєю думкою Данілов поділився в інтерв’ю “Апострофу”. Так, секретар РНБО поставили питання, чи прискорить американське озброєння контратаки українських захисників.

“Мені дуже шкода, коли починають цивільні люди, навіть якщо вони мають відношення до Верховної Ради, розповідати, коли у нас буде контрнаступ, де у нас буде контрнаступ. Це неприпустимі речі. Я думаю, що контррозвідка має займатися такими “глашатаями”. Що стосується ситуації щодо контрнаступів, щодо ситуації щодо військових компонентів – це справа військових. Вони повинні визначатися де, коли, як вони повинні проводити ці операції”, – підкреслив він.

Данілов висловив думку, що цивільні люди, які не мають до цього жодного відношення, не мають жодного права надавати коментарі.

“Щойно наше військо буде готове, і це не залежить тільки від Байдена чи від постачання, наші військові знають, чим їм потрібно займатися. Ми їм довіряємо. Ми розуміємо, що на них лежить величезна відповідальність щодо захисту нашої країни. Але тут я хотів б відмітити, що вони не повинні бути самотніми. Все наше суспільство має брати участь у військовій відсічі агресору”, – зазначив він.

Данілов також назвав неприпустимим, коли в деяких регіонах влаштовують заходи, які не відповідають воєнному стану в країні. “І ці нічні клуби, в інших містах, де деякі з видатних діячів, які зараз виряджаються у вишиванки, відпочивають, і в тому вигляді там, де вони перебувають – це абсолютно неприпустимі речі. Під час війни ці речі неприпустимі, бо ми можемо заколисувати наше суспільство, що все добре, спокійно, відпочивайте, нічого не потрібно робити. Це абсолютно неприпустимі речі. Ми всі повинні кожен день допомагати фронту”, – акцентував він.

Як повідомляв OBOZREVATEL, раніше колишній народний депутат Віталій Купрій повідомив у мережі, що ЗСУ нібито зайшли до Херсона та зайняли кілька вулиць. Його колега Ігор Мосійчук написав, що слід чекати на хороші новини з Херсона. У Міністерстві оборони обурилися через такі повідомлення.

Заступниця міністра Ганна Маляр заявила, що розголошення чи спотворення інформації про деталі військової операції до того, як про це заявили офіційні джерела (Міноборони або ЗСУ), завдає шкоди нашим Збройним силам і ускладнює виконання поставлених завдань.