Українці в сльозах! Після історuчної зустрічі: шоkуючі заяви Байдена. Перемога вже близько – деталі!

0

США будуть підтримувати Україну протягом усього шляху воєнного спротиву Російській Федерації.

Про це сказав американський лідер Джо Байден під час спільної пресконференції американського та українського президентів, яка проходить 21 грудня у Вашингтоні.

Президент США Джо Байден наголосив, що ціллю ударів росіян стають об’єкти цивільної інфраструктури, серед яких дитячі садочки та школи.

– 300 днів народ України показує Росії та всьому світу свою сталеву сутність і незламну впевненість в боротьбі за свою країну. Я кажу всьому народу України: ви продемонстрували свою сміливість і стійкість перед імперіалістичними апетитами країни, яка вважала, що вона зможе вас завоювати, і їм це не вдалося, – сказав він.

Джо Байден додав, що США підтримуватимуть Україну, скільки б це не коштувало.

– Це набагато більше, ніж просто війна. Американський народ знає, що якщо ми не вистоїмо проти таких атак на сутність демократії та територіальної цілісності, то наслідки будуть набагато гіршими, – наголосив американський лідер.

Президент США нагадав, що Україна вже перемогла битву за Київ, Харків, Херсон.

–  Україна на кожному етапі перемагала. І, пане Зеленський, ви чітко дали зрозуміти, що ви хочете справедливого миру. Ми також знаємо, що Путін не хоче зупиняти війну, і Сполучені Штати хочуть запевнити світ, що хоробрий народ України і далі зможе продовжувати свою боротьбу за мир стільки, скільки це необхідно, – сказав він.

Джо Байден нагадав, що сьогодні США надали Україні транш нової допомоги на $1,85 млрд, які підуть на обладнання, постачання боєприпасів для артилерії, танків та серед яких буде ЗРК Patriot.

– Ми мусимо чітко сказати, що те, що робить РФ, коли навмисно б’є по цивільній інфраструктурі, коли Росія використовує зиму як зброю, для того, щоб позбавити людей їжі. Це найостанніший злочин, який здійснює Росія проти України, – наголосив Байден.

Очільник Білого дому додав, що всі українці мають знати, що американці протягом усього шляху будуть поруч і “світло переможе темряву”.

Окрім того, півсотні країн зобов’язалися допомогти Україні, надавши понад 2000 танків та іншу бронетехніку. Також до списку входять артилерія та системи залпового вогню.

“50 країн взяли на себе зобов’язання про постачання Україні понад 2 тисячі танків та інших одиниць бронетехніки, понад 800 артилерійських систем, понад 2 млн артилерійських снарядів, понад 50 MLRS”, – сказав Байден.

За його словами, також йдеться про мільярди доларів фінансової підтримки для України.

Нагадаємо, США офіційно анонсували черговий пакет військової допомоги Україні на 850 мільйонів доларів. Крім цього Байден також затвердив надання Україні військової допомоги на 1 млрд доларів. Зазначимо, що Вашингтон надасть, зокрема, системи ППО Patriot.

Також президент США Джо Байден переконаний, що війна України та Росії не обійдеться без переговорів з президентом Росії Владіміром Путіним. Про це він заявив на спільній прес-конференції з президентом України Володимиром Зеленським у Вашингтоні.

Байден наголосив, що незалежно від того, чи вважаєш певного іноземного лідера ворогом, діалог все одно лишається основою міжнародної політики.

«Вся політика – персональна, вона про те, щоби дивитися в очі. Немає заміни тому, щоби сідати один проти одного і дивитися в очі. Чи це друг, чи це ворог», – заявив американський лідер.

Та попри готовність до діалогу з Путіним, Джо Байден висловив упевненість у тому, що той програє у війні. Ознакою цього президент США вважає, зокрема перехід Росії до ударів по цивільних об’єктах.

«Цей хлопець, він програє. Він вже програвав у минулому», – заявив президент США.

«Ми з Зеленським разом зробимо все, щоби цей хлопець не переміг», – додав він.

Джерело:korupciya.com