Українці вражені вчинком легендарного Кікабідзе: Вахтанг вийшов і повідомив, що витратить всі зібрані кошти від свого ювілейного концерту на допомогу ЗСУ

0

Легендарний грузинський співак та актер Вахтанг (Буба) Кікабідзе витратив весь збір від свого ювілейного концерту на допомогу Збройним Силам України.

Концерт на честь 84-річчя Кікабідзе відбувся у Батумі 19 липня. Благодійне шоу пройшло з аншлагом та було присвячене Україні, повідомляє Новини-Грузія.

Напередодні стало відомо, що в Україну вже доставили подарунок Кікабідзе – мікроавтобус із сухими пайками для військовослужбовців.

У Грузії про подарунок дізналися лише після того, як кілька депутатів Верховної Ради та фронтовики записали відеозвернення під час завантаження мікроавтобуса.

Руслан Горбенко, Владлен Неклюдов, Олександр Феденко та Макс Ткаченко подякували Вахтангу Кікабідзе за допомогу. Вони повідомили, що передадуть мікроавтобус до артилерійської бригади N26

Сам Кікабідзе напередодні був у Баку – його запросили на відкриття пам’ятника Мусліму Магомаєву. У столиці Азербайджану грузинський співак проведе концерт. Найближчим часом Кікабідзе також планує виступити із концертом в Україні.

«Українці – дуже мужній народ. У мене дуже гарна російськомовна програма. Коли мені хочеться її виконати, я їду в Україну», — сказав Кікабідзе в інтерв’ю телекомпанії «Мтовари».