Українці зібрали гроші на будинок для родини дідуся з онукою, які тікали від війни: відео з ними облетіло світ

0

На Прикарпатті волонтери зібрали гроші на будинок для родини Платових із Запорізької області, яка втекла від війни. Історію цієї сім’ї Україна дізналася завдяки відео, де розгублений дідусь заколисував маленьку внучку Ізабеллу.

Про це йдеться у сюжеті ТСН. Зазначається, що 84-річний дідусь Валентин Платов подолав 1000 кілометрів до Івано-Франківська, вивозячи велику родину з-під обстрілів з рідного села на Запоріжжі (щоб подивитися відео, доскрольте до кінця сторінки).

“Саме пан Валентин у свої 84 роки вивозив з-під обстрілів сина, невістку і трьох внуків. Це була найдовша подорож у його житті – 1000 км з палаючого рідного Степового до Івано-Франківська”, – йдеться у сюжеті.

В Івано-Франківську волонтери спершу поселили родину в церкві, потім на квартирі, і майже одразу почали збирати гроші на будинок для Платових, адже їхня рідна домівка перетворилася на згарище

“За три тижні зібрали пів мільйона гривень і почали шукати дім. Житло стрімко дорожчало, волонтери оглянули десяток хат, поки не зупинилися на цій – з чотирма кімнатами, літньою кухнею, сараєм та стодолою”, – розповідає журналістка ТСН.

Зазначається, що родина Платових новим житлом задоволена. Планує відроджувати господарство. Шкодує тільки, що кавуни на Прикарпатті не ростуть так, як на рідному Запоріжжі.

OBOZREVATEL